Szkolenia to dobry sposób na naukę i doskonalenie, ale mogą być kosztowne dla MŚP. Stworzenie szkolenia to alternatywa, która nie wiąże się z dojazdami na konferencje czy do hoteli.

Platforma My Learning Desk oferuje firmom możliwość prowadzenia szkoleń dla swoich pracowników w domu. Firma tworzy samouczki wideo z materiałami do nauki i przypisuje je do planu nauki pracownika, który może następnie realizować w dogodnym dla siebie momencie. W ten sposób mogą uczyć się bez konieczności opuszczania swojego środowiska pracy, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze na koszty podróży.

Szkolenia i konferencje to świetne sposoby na zaprezentowanie się klientom. Ale mogą być czasochłonne, kosztowne i trudne do zaplanowania. Nasz serwis zapewnia kompleksowe rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb. Możesz jednocześnie zarezerwować hotel, salę konferencyjną, catering, ciepłe posiłki czy lunch!

Oferujemy szkolenia w różnych formatach:

· Indywidualne sesje szkoleniowe, które obejmują prezentacje grupowe lub praktyczne warsztaty prowadzone przez naszych ekspertów

· Warsztaty szkoleniowe dla całego zespołu z jednym prowadzącym

· Prezentacje na temat najlepszych praktyk branżowych

Szkolenia i konferencje mogą być dla firm świetnym sposobem na inwestowanie w rozwój swoich pracowników. Są też okazją dla pracowników do uczenia się od ekspertów w swojej dziedzinie.

Dlatego hotele takie jak nasz oferują te usługi w samych pokojach. Dysponujemy salami konferencyjnymi, cateringiem z ciepłymi posiłkami i lunchami, a także zapleczem szkoleniowym, aby nasi klienci czuli się u nas komfortowo i jak w domu.

Im częściej ktoś uczestniczy w konferencjach i wydarzeniach, tym bardziej powinien preferować pobyt w hotelu ze względu na jakość jedzenia i wygodę. Te szkolenia stacjonarne, konferencje i wydarzenia są przeznaczone nie tylko dla podróżujących profesjonalistów.

Szkolenia biznesowe, konferencje i imprezy w pokoju to wielka zaleta dla profesjonalistów, którzy pracują w hotelach. Są w stanie uczestniczyć w tych szkoleniach bez konieczności wydawania dodatkowych pieniędzy na powrót do domu.

Szkolenia i konferencje odbywają się wyłącznie w naszych pokojach hotelowych

Obudowa i żywność to ważne elementy kultury firmy. Jednym z głównych powodów, dla których ludzie chcą pracować w niektórych firmach, jest jakość serwowanego jedzenia i oferowane udogodnienia. A gdybyś mógł zorganizować szkolenie lub konferencję, które nie wymagałyby wychodzenia z pokoju hotelowego? Stworzyliśmy salę konferencyjną, która zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby w zakresie cateringu, gorących posiłków, lunchu i nie tylko.

Ponieważ otacza nas technologia, postrzegamy ją jako nieuniknioną część naszego życia na wiele sposobów — od rozrywki (Netflix) po produktywność (Siri). To samo można powiedzieć o sztucznej inteligencji, która zmienia wiele branż, od handlu detalicznego (Amazon Go) po diagnostykę medyczną (IBM Watson). W tym centrum my

Szkolenia i konferencje stały się czymś więcej niż tylko salą konferencyjną. W miarę jak marketing cyfrowy staje się coraz bardziej popularny, firmy stają się coraz bardziej świadome potrzeby znalezienia nowych sposobów zdobywania wiedzy na temat tych umiejętności. Dlatego wielu z nich organizuje obecnie szkolenia w pokojach hotelowych lub oferuje usługi cateringowe z ciepłymi posiłkami, które stanowią zdrowszą alternatywę dla całodziennych przerw kawowych.

Szkolenia i konferencje odbywają się wyłącznie w naszych pokojach hotelowych.

Nie masz wystarczająco dużo miejsca? Sale konferencyjne stają się coraz mniejsze, ponieważ firmy starają się znaleźć sposoby na zaoszczędzenie pieniędzy. Trendem jest oferowanie szkoleń i konferencji w pokojach hotelowych lub na miejscu w siedzibie firmy. Biorąc to wszystko pod uwagę, firma może potrzebować pomocy przy cateringu na imprezę, więc dla głodnych uczestników będą ciepłe posiłki.

Szkolenia i konferencje mogą być dla firm dużą inwestycją. Kiedy chcą zarezerwować miejsce, muszą wziąć pod uwagę szeroki zakres czynników, od kosztów, przez odległość od hoteli, po liczbę osób.

Tutaj z pomocą przychodzą budynki hotelowe. Nie tylko oferują usługi cateringowe i sale konferencyjne o dużych pojemnościach, ale także powodują najniższe ceny w porównaniu z innymi obiektami.

Szkolenia i konferencje mogą być kosztowną inwestycją dla firm, dlatego ważne jest, aby znaleźć dla nich dobre miejsce. Możemy pomyśleć, że będzie to trudne, gdy spojrzymy na wszystkie czynniki, które należy wziąć pod uwagę przed zarezerwowaniem lokalizacji, ale hotele są w rzeczywistości najtańszą dostępną opcją.

Szkolenia to kluczowy aspekt branży hotelarskiej, a hotelarze powinni zawsze starać się odpowiednio przeszkolić swoich pracowników. Szkolenia w tych obszarach pomogą im rozwinąć nowe umiejętności i sprawić, że pracownicy będą bardziej atrakcyjni na rynku.

W celu szkolenia swoich pracowników większość hoteli korzysta z sal konferencyjnych do tych celów, jak również do spotkań.

Hotele powinny również zapewnić wszystkim uczestnikom lunch, co jest znacznie lepszą alternatywą niż poleganie na dostawach.

Wiele osób sceptycznie podchodzi do tego, gdzie to się dzieje; wydaje się, że tylko w ich wyobraźni szkolenie odbywa się na odludziu lub w opuszczonym budynku. Niektóre hotele mają dedykowane sale konferencyjne, których używają specjalnie na takie wydarzenie, ale nie wszystkie hotele to robią. Zamiast tego ci, których na to stać, upewniają się, że mają dostępną salę konferencyjną, aby mogli ją dobrze wykorzystać, póki jeszcze mają szansę.

Możesz również cieszyć się: