Karczma Austeria Catering AusteriaPRZYJĘCIA DOMOWE

Przyjęcia domowe naszych bliskich takie jak komunie, chrzciny, urodziny czy też spotkania z okazji świąt są jednym z najważniejszych elementów naszej tradycji. Niestety absorbują one czas gospodarzom uroczystości odbierając im przyjemność wspólnego biesiadowania w gronie rodzinnym lub przyjaciół.

Nie zawsze są Państwo w stanie samemu ułożyć stoły, skompletować zastawę, naczynia i jednocześnie przyrządzić smakowite potrawy.

Proponujemy Państwu pomoc w doborze menu, urządzeniu stołu, jeśli zajdzie potrzeba przywieziemy wyposażenie, stoły, krzesła , porcelanę sztućce itp. Udekorujemy stoły, nakryjemy talerze i sztućce.

Przyrządzimy potrawy dopasowane odpowiednio do charakteru przyjęcia domowego. Podamy do stołu, obsługując Państwa gości podczas spotkania.

Po imprezie zbierzemy wszystko do siebie , umyjemy naczynia , posprzątamy stoły... Tak by Państwo mogli swobodnie biesiadować ze swą rodziną i znajomymi.

Jesteśmy do dyspozycji u Państwa jak i w każdym miejscu na terenie Katowic i całego Śląska. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od cateringu na e-mail:

catering@karczma-austeria.pl lub tel: 534-900-593