Karczma Austeria Catering AusteriaKOMUNIE

Dzień Pierwszej Komunii Świętej jest tym pierwszym po chrzcinach najważniejszym dniem w życiu naszego dziecka jak i rodziców. Tego dnia stoi przed Państwem nie lada zadanie ugoszczenia najbliższych oraz znajomych uczestniczących w tym uroczystym dniu.

Pogodzenie obowiązków związanych z kilku krotnym uczestnictwem w trakcie komunii w kościele oraz jednoczesne ugoszczenie zaproszonych najbliższych jest często niewykonalne.

Dlatego proponujemy Państwu całkowitą pomoc w zorganizowaniu przyjęcia dla Państwa gości.

Możemy zorganizować przyjęcie komunijne w Państwa w domu, w ogrodzie, w wynajętej sali np. w domach kultury czy też w ogródkach działkowych. Oczywiście dysponujemy też własnymi salami, w których chętnie przyjmiemy Państwa gości.

Przywieziemy stoły, porcelanę , sztućce. Nakryjemy stoły i udekorujemy je. Dysponujemy namiotami, które chętnie rozłożymy w plenerze.

Ponieważ od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w kuchni polskiej i staropolskiej, idealnie dopasujemy menu komunijne do Państwa potrzeb tak by wrażenia z pierwszej komunii pozostały w pamięci wszystkich uczestników przyjęcia na zawsze.

A oto przykładowe menu przyjęcia komunijnego.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami od cateringu na e-mail:

catering@karczma-austeria.pl lub tel: 534-900-593