Karczma Austeria Catering AusteriaBANKIETY DLA FIRM

Jeśli obchodzicie Państwo rocznicę otwarcia zakładu, siedziby, oddziału a uroczystość ma być świętem w firmie to nasza firma jest po to by ta uroczystość była niezapomniana , a zaproszeni goście czuli się przy smakowicie urządzonym stole w pełni zadowoleni.

My stworzymy klimat, dobierzemy odpowiednie menu. Ułożymy stoły i stworzymy taką atmosferę by Państwa Pracownicy, zaproszeni goście, kontrahenci mogli biesiadować przy suto zastawionym stole we wspaniałej atmosferze.

Jesteśmy po to by zagwarantować w pełni profesjonalną i całościową obsługę imprezy cateringowej. Jeśli trzeba przywieziemy stoły, zastawę stołową, udekorujemy wnętrze dla potrzeb konkretnego bankietu.

Dysponujemy niezbędnym zapleczem jakim jest nasza Karczma Austeria i profesjonalnym zespołem pracowników, co pozwala nam na zorganizowanie przyjęcia dopasowanego do Państwa potrzeb.

Ponieważ nie ma dwóch identycznych imprez celem ustalenia szczegółów zapraszamy Państwa do bezpośredniego kontaktu z nami na tel: 534-900-593 lub na email: catering@karczma-austeria.pl

Jesteśmy do dyspozycji u Państwa w firmie jak i w każdym miejscu na terenie Śląska i Małopolski. Serdecznie zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów!

Przykładowe menu bankietowe